Siuntimas ir pristatymas

KIEK LAIKO TEKS LAUKTI SAVO UŽSAKYMO?

Viskas priklauso nuo užsakymų skaičiaus. Kadangi rankines gaminame tiksliai pagal Jūsų patreiktą užsakymą, standartinis laukimo laikas, per kurį galime pagaminti rankinę yra 3-4 savaitės. Jei vėluosime kelias dienas, prašytume turėti šiek tiek kantrybės. Rankines visada stengiamės pristatyti savo naujiems šeimininkams kaip įmanoma greičiau!

Siuntimas Lietuvoje – Omniva, Lpexpress paštomatais arba registruotu, pirmenybiniu Lietuvos paštu.
Siuntimo kaina – 3,00 Eur

Siuntimas į užsienį:
Airija, Norvegija, Suomija, Švedija, Vokietija, Prancūzija,  Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija  – 18 Eur
Australija – 35 Eur
Baltarusija, Estija, Ispanija, Italija, Lenkija, Liuksemburgas, Olandija, Šveicarija, Turkija – 15 Eur
Belgija, Rusija – 21 EUR.
Jungtinės Amerikos Valstijos – 24 Eur
Kanada – 26 Eur
Latvija – 12 Eur

Rankinės siunčiamos į visas pasaulio šalis Lietuvos paštu. Siuntimo išlaidos priklauso nuo šalies į kurią reikės siųsti. Jei sąraše nematote šalies – siuntimo išlaidų teiraukitės elektroniniu paštu.

Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti gaminio išorinę būklę: ar nėra išorinių gaminio pažeidimų, kurie galėtų daryti įtaką gaminio kokybei. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų gaminių priimame tik atsiimant gaminį. Klientui apžiūrėjus gaminį yra laikoma, kad gaminys yra įteiktas tinkamos kokybės. Visos pretenzijos dėl gaminio kokybės pablogėjimo, kuris atsirado vėliau transportuojant ar nešant gaminį į kitą vietą nepriimamos. 

Mūsų rankinės yra gaminamos tik iš natūralios odos. Pabrėžiame, kad natūralioje odoje gali būti tam tikros žymės ir nelygumai, kadangi tai natūralus produktas. Oda atspindi natūralias gyvūno savybes, todėl nelygumai, tam tikros žymės nėra laikomi  trūkumais.

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Jūsų norimo teksto graviravimas ant rankinės - NEMOKAMAS!

X